Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туск підтримав збереження формату G7 без Росії

Він сподівається на єдину європейську позицію щодо Росії.

Формат "Великої сімки" має бути збереженим, адже Росія менше зацікавлена у ньому, ніж інші країни-члени угруповання.

Про це повідомив президент Європейської Ради Дональд Туск, передає "Укрінформ".

"Лунає багато спекуляцій на тему G6+1, G7-1 чи G7+1. Однак залишимо G7, якою вона є. Сім – це щасливе число, принаймні у нашій культурі", - сказав він в рамках саміту країн "Великої сімки".

Він також заявив, що сподівається на згоду усіх європейських країн щодо Росії. Таким чином він відповів на запитання про ранкову розмову з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте.

"Я переконаний, що на саміті G7 ми займемо єдину європейську позицію стосовно усіх питань, у тому числі Росії. Йдеться про загальну спільну лінію, а не деталі", - сказав Туск.

ВідеоТрамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Про це американський президент заявив журналістам вирушаючи на цьогорічний саміт до канадського Квебеку. Трамп наполягає на тому, щоб "Велика сімка" знову стала "Великою вісімкою", як це було до виключення Росії через анексію Криму чотири роки томУ. З Трампом згідний італійський прем'єр, але інші учасники "Великої сімки" виступили категорично проти.

Трамп пропонує повернути Росію до країн "Великої сімки"

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп закликав повернути Росію до складу країн "Великої вісімки". Таке рішення підтримав прем'р-міністр Італії Джузеппе Конте.

Залиште свій коментар

Вибір редакції