Туск прокоментував "касетний скандал із ДБР" і висловив занепокоєння через переслідування Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він назвав "касетний скандал" небезпечним.

Експрезидент Європейської Ради і новообраний голова Європейської народної партії Дональд Туск знає про "касетний скандал" за участю голови ДБР Романа Труби, а тому він висловив занепокоєння через переслідування колишнього президента Петра Порошенка.

Про це Туск сказав на пресконференції у Загребі, коментуючи український касетний скандал, в якому керівник Офісу президента Андрій Богдан інструктує директора ДБР про ведення справи п'ятого президента, пише Еспресо.

"Будь-яка спроба залякати представників опозиції - буде приводом для занепокоєння в Євросоюзі. Я сподіваюся, що Україна залишиться тією країною, де правоохоронні та судові органи поважають верховенство права і де немає місця політично вмотивованим переслідуванням", - сказав він. 

За словами Туска, він особисто знає, що таке політичні переслідування. "Повірте мені, я знаю, про що кажу, бо у мене є свій власний досвід з цього приводу. Завжди, коли влада чи люди у владі використовують систему правосуддя проти політичних опонентів, це у будь-якому випадку чи у середньо-, чи у довгостроковій перспективі стане трагедією не лише для жертв переслідувань, але і для всієї країни", - наголосив він.

Він назвав "касетний скандал" небезпечним і сказав, що "особисто переживав за усе що відбувається в Україні". Він наголосив, що уважно спостерігає за подіями у Києві".

Як повідомлялося, на Telegram-каналі з'явилися аудіозаписи розмов, які нібито вів директор ГБР Роман Труба. На записах Труба розмовляє нібито з різними чиновниками Офісу президента та іншими співробітниками ГБР. Труба заявив, що аудіозаписи є фейками й, мовляв, коментувати фейки він не буде.

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції