Туска допитують у прокуратурі у справі співпраці контррозвідки Польщі з ФСБ

Президент Європейської Ради свідчить у справі, яка стосується його діяльності на посту прем'єр-міністра.

Сьогодні, 19 квітня, Дональда Туска допитують у прокуратурі у Варшаві, йдеться у ТСН.16:45.

Президент Європейської Ради свідчить у справі співпраці польської контррозвідки з ФСБ. Колишніх керівників військової контррозвідки часів прем'єрства Туска звинувачують у перевищенні службових повноважень. Зокрема, ідеться про укладену без дозволу влади угоду про співпрацю між польською контррозвідкою та російською ФСБ. Її підписали після смоленської катастрофи, у якій загинув президент Польщі Лех Качинський.

Туск приїхав на допит із рідного Гданська потягом. На пероні його чекали кількасот прихильників, і тих, хто вважає, що екс-прем'єр-міністр має сісти за ґрати, нібито, через змову з Путіним і приховування справжніх причин смоленської катастрофи. Перед допитом Туск заявив, що справа проти нього - політична і є нічим іншим, як "полюванням на відьом".

"Сьогодні прийшло багато людей, щоби показати свій протест такій абсурдній поведінці прокуратури і цькуванню Дональда Туска, що дає привід насміхатися над Польщею не тільки на європейській, а й світовій арені. Про це всі писали, що голову Європейської Ради викликали до прокуратури безпідставно і безглуздо", - заявив євродепутат Ружа Тхун.

ВідеоУ прокуратурі Варшави допитують Дональда Туска у справі співпраці польської контррозвідки з ФСБ

Залиште свій коментар