Творець годинників Swatch помер від зупинки серця на робочому місці

На 83-му році помер "Mr. Swatch" Ніколя Хайєк, засновник і глава компанії Swatch Group, одного з найбільших у світі виробників годинників.

У віці 82 років у Швейцарії помер Ніколя Хайєк - колишній глава і засновник Swatch Group, одного з найбільших у світі виробників годинників.

"Ніколя Хайєк помер в понеділок від раптової зупинки серця під час роботи на своєму улюбленому підприємстві", - йдеться в комюніке компанії.

Наступником Ніколя Хайєка стане його син, Нік Хайєк-молодший, який обіймає посаду голови правління компанії і є членом адміністративної ради Swatch Group.

Виходець з Лівану, Хайєк займався бізнес-консалтингом. На початку 80-х років він допоміг вивести з кризи виробництво годинників в Швейцарії, переорієнтувавши його на більш дешеві масові моделі.

У 1984 році провідні швейцарські фірми у цій галузі об'єдналися, утворивши концерн SMH, який пізніше був названий Swatch Group. Після цілої серії злиттів, група Swatch перетворилася на найбільшого виробника годинників, який контролює близько 25% світового ринку. До складу групи входять такі відомі бренди, як Breguet, Blancpain, Omega, Tiffany & Co, Longines, Rado, Tissot, Certina, Mido, Swatch та інші.

Хайєк, який отримав прізвисько Mr. Swatch, очолив компанію. Кілька років тому він передав ведення справ синові.

Читайте також:

Тіматі купив годинник з рідкісного чорного золота

На швейцарському заводі з виробництва годинників стався вибух

Дешевий китайський годинник Обами став хітом продажів

Годинник у Мєдвєдєва втричі дорожчий, ніж у Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: