Перейти до змісту
Творець Telegram перепросив за несправності і пояснив причину збою

Творець Telegram перепросив за несправності і пояснив причину збою

"Перепрошуємо за відсутність зв'язку", — заявив Дуров.

Творець месенджера Telegram Павло Дуров перепросив за збій в роботі сервісу для спілкування, який спостерігався ввечері в суботу і в ніч проти неділі.

Про це він написав у повідомленні в Telegram.

"Минулого вечора Telegram не працював протягом приблизно години в Європі через апаратний збій. Ми вже усунули несправності в застосунку для iOS (рясна операційна система — ред.), оновлення відправляється в AppStore (магазин додатків Apple — ред.). Також ми вносимо зміни в мережеве ПО, щоб звести до мінімуму ризик таких проблем в майбутньому. Перепрошуємо за відсутність зв'язку ", — написав Дуров у своєму обліковому записі в Telegram.

"Telegram має унікальну інфраструктуру з декількома центрами обробки даних, розташованих по всьому світу. Такий підхід дозволяє нам робити речі дуже ефективними з точки зору швидкості, безпеки та вартості, але також може створювати деякі проблеми за часів швидкого зростання. Щотижня на Telegram підписується не менше 10 мільйонів нових користувачів, і ми постійно масштабуємо як наше програмне забезпечення, так і обладнання", — додав він.

Читайте також:

Відео У мережі "Telegram" почали продавати особисті дані українців

Персональні дані на продаж. У додатку Телеграм, почали продавати базу даних на українців. Тут і паспортні дані, і водійські посвідчення, і банківська інформація. Продавці твердять: у них є ще й мільйони наших фото. Скільки коштує  особиста інформація, та чи відреагували вже правоохоронці - дивіться у сюжеті.    

У мережі "Telegram" почали продавати особисті дані українців

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин