Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Twitter оприлюднив мільйони дописів російських ботів, які було заблоковано

Дані опубліковані для проведення незалежних досліджень.

Twitter опублікував архів з мільйонами дописів, фотографій, відео та назвав тисячі акаунтів, які було заблоковано за підозрою у втручанні у вибори у США. Ці акаунти та дописи було заблоковано, однак соцмережа вирішила зробити для них окремий доступ, аби їх могли вивчати незалежні дослідники, науковці та журналісти, які можуть внести більшу ясність у питання іноземного втручання у політичні дискусії країни.

"Немає сумнівів, що інформаційні операції і скоординовані акти неприпустимої поведінки не припиняться", - пояснюють у Twitter, зазначаючи, що не дадуть використовувати платформу соцмережі для подібних неприпустимих актів.

Опублікований архів включає 3841 акаунт, пов'язаний з проросійським "Агентством інтернет-досліджень", а також 770 акаунтів, дії яких були спрямовані на внутрішню політику Ірану. Загалом оприлюднено 10 мільйонів твітів, більше 2 мільйонів картинок, відео та іншого контенту.

Як раніше повідомлялося, пов'язані з "Агентством інтернет-досліджень" акаунти у соцмережі були помічені не тільки у обговореннях навколо виборів, а, наприклад, у створенні дискусій навколо вакцинації – дії ботів були спрямовані на те, щоби викликати сумніви у користі вакцин у англомовного населення.

Нагадаємо, 3 квітня засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг заявив, що соцмережа видалила більше 270 сторінок і облікових записів, пов'язаних з російською компанією "Агентство інтернет-досліджень". За його словами, видалення цих сторінок є важливим кроком для захисту від втручання у вибори в усьому світі.

США ввели санкції проти "кухаря Путіна" Пригожина та "фабрики тролів". Загалом у списку - 12 осіб, яких пов'язують з роботою "Агентства інтернет-досліджень". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції