Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Державному календарю РФ запропонували "контрпропагандистський" варіант.

У Мережі з'явився альтернативний календар-"подяка" російським солдатам у Сирії, яких міжнародні організації та правозахисники звинувачують у бомбардуванні мирного населення в країні.

Зображення з новими дошкульними підписами на своїй сторінці у Facebook виклав Андрій Кравченко.

Крім того, для календаря зробили окремий сайт, який назвали From Syria With Death, що означає "Із Сирії зі смертю". Кравченко зазначив, що над розробкою альтернативного сайту попрацював користувач Roman Vader.

Так, юзери розробили "контрпропагандистський" календар, використавши зображення з офіційної версії, проте додавши до них уїдливі підписи, наприклад, "Ты такое же, как и твой главнокомадующий", "Я покойна, когда моя земля под твоим контролем", "Это не твой самолет утонул у моих берегов?" 

Нові написи висміюють пропагандистський календар для солдатів у Сирії, зроблений за державні кошти РФ.

Як повідомлялося раніше, російський молодіжний проект "Школа сучасного мистецтва" за державні кошти відзняв календар для російських військових у Сирії. На офіційному календарі містяться неоднозначні написи, зокрема "Хоть на МиГ увидеть тебя" і "Я спокойна, когда моя земля под твоим контролем". Не обійшлося і без згадування Путіна. Одна зі сторінок підписана так "Скажи мне, кто твой главнокомандующий, и я скажу, кто ты".

У прес-релізі ініціатори акції написали, що дівчата з календаря народилися в Алеппо, Тартусі, Латакії та Сувейді, а до солдатів РФ звертаються із тим, "що у них на серці".

Фотогалерея "Хоть на МиГ увидеть тебя". У РФ за державні гроші зробили календар для своїх солдатів у Сирії (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції