Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тягли за барки і штовхалися. У Мережі опублікували повне відео затримання хлопчика у Москві

Неповнолітнього відвезли у відділок за читання віршів. 

У соцмережі Facebook опублікували ще одне відео з 10-річним школярем, якого у Москві грубо затримали поліцейські за декламування "Гамлета" Вільяма Шекспіра.

На кадрах видно, як коп схопив хлопця за шкибарки та почав тягнути. Попри те, що дитина пручалася і кричала, силовик не зупинявся. За нього намагалася вступитися жінка, яка називала себе його сусідкою, однак правоохоронець штовхнув її кілька разів і витяг з поліцейського авто.

Увага, на відео міститься ненормативна лексика.

Батько хлопця Ілля Скавронські розповів "Медиазоне", що під час затримання правоохоронці грубо поводилися та висловлювалися нецензурно, а його дружині, яка і кинулася на захист пасинка, розбили планшет та порвали одяг.

Після великого резонансу довкола відео Уповноважений при президентові Росії з прав дитини Анна Кузнецова, в свою чергу, пообіцяла розібратися в ситуації. 

Як повідомлялося раніше, У Москві на Воздвиженці поліцейські схопили хлопчика, який читав вірші, посадили його в авто і відвезли у  віддлок. Силовики не представилися, не пояснили, на якій підставі затримали дитину. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції