У 18 країнах Європи й Канаді пройшли масові арешти педофілів

Операція по виявленню педофілів розпочалася, коли на одному інтернет-сайті з'явилися фотографії оголених дівчаток.

115 людей заарештовано в різних країнах Європи за підозрою в причетності до обміну порнографічними зображеннями неповнолітніх через сайт, розташований на австрійському сервері.

Згідно з даними, які наводить агентство, арешти пройшли в 18 країнах. З держав Західної Європи це Австрія, Бельгія, Великобританія, Данія, Франція, Німеччина, Голландія, Іспанія, Швейцарія та Люксембург. Потрапили до списку і країни Східної Європи - Болгарія, Угорщина, Литва, Мальта, Польща, Румунія, Словенія і Словаччина. Повідомляється, що затримані у цій справі є також у Канаді.

Операція по виявленню учасників мережі педофілів почалася в 2007 році, коли австрійський інтернет-провайдер передав у поліцію дані про розміщення на одному з інтернет-сайтів фотографій оголених дівчаток, які не виглядали як повнолітні. У ході розслідування з'ясувалося, що сайт регулярно відвідують не тільки австрійці, а й громадяни багатьох інших країн. Після цього правоохоронні органи передали матеріали справи в Europol, і розслідування набуло міжнародного характеру. Всього у даній справі поліція перевірила 221 особe, з них 23 в Австрії.

На даний момент два австрійця, 62 і 59 років, звинувачуються у виготовленні і розміщенні фотографій оголених дівчаток в інтернеті. Одному з них також ставляться в провину дії сексуального характеру відносно 12-річної дівчинки, які він імовірно робив протягом двох років.

Проблема поширення педофілії все частіше порушується світовими ЗМІ. Як правило, основним каналом поширення дитячої порнографії є інтернет. За оцінками ЮНІСЕФ і ООН в Мережі налічується щонайменше 4 мільйони порносайтів із зображеннями дітей, які регулярно відвідують 750 тисяч людей.

Читайте також:

Французькі педофіли просять Саркозі каструвати їх

В Україні вимагають запровадити хімічну кастрацію педофілів

Адвокат: в "Артеку" зґвалтовано більше дітей, ніж відомо

Польща узаконила "хімічну кастрацію" педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: