У 2003 році ЦРУ планувало повалити  Хусейна за допомогою двійника-гея

В ЦРУ хотіли зіпсувати репутацію Хусейна, показавши іракцям відео, де його двійник займається сексом з хлопцем.

Щоб чинити тиск на іракський режим до вторгнення 2003 року, в ЦРУ задумали створити відео, яке мало переконати глядача, що Саддам Хусейн - таємний гомосексуаліст.

На записі, зробленому за участю двійника і представленому як зйомка прихованою камерою, уявний диктатор займався сексом з юнаком.

Про це розповіли два колишніх співробітники ЦРУ.

Цей план, однак, не вдалося здійснити, також як і інший цікавий проект. Американська спецслужба в якийсь момент планувала перервати програми іракського телебачення фальшивою передачею, де все той же лже-Саддам повідомляв своїм співвітчизникам, що влада переходить до рук сина Удея.

За словами одного співробітника спецслужб, це були смішні проекти. "Вони були розроблені тими, хто довго працював в Азії і Південній Америці, але не на Близькому Сході. Якої реакції ви чекаєте від арабської громадської думки, якщо люди дізналися, що Саддам проводив час з молодими людьми?" Але історія з геями дуже подобалася тим, хто організовував "операції з дискредитації".

Разом з тим військові джерела згадують, що під час вторгнення певний успіх принесла кампанія по розсилці факсів та електронних листів керівникам іракської армії. "Війна програна, кидайте ваші війська і повертайтеся додому". Деякі генерали, здається, скористалися цією порадою.

Читайте також:

В Іраку захопили заступника Саддама Хусейна

В Іраку страчено брата Саддама Хусейна - "Хімічного Алі"

Інтерпол оголосив у розшук дочку Саддама Хуссейна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: