У 2009 році Обамі буде непереливки

Згідно з прогнозами мексиканського чаклуна, на Обаму чекає важкий рік.

Головний чаклун Мексики Антоніо Васкес Альба передбачив важкий рік для нового президента США Барака Обами.

"Барака Обаму чекає важкий рік, його діяльність буде блокована ультраправими силами. Вони пригадають йому колір шкіри, і вставлятимуть палиці в колеса, заважаючи проведенню оголошених їм планів", - сказав Альба журналістам.

За його словами, глобальна світова криза не дасть США добитися якихось істотних успіхів в економіці і соціальній сфері.

За прогнозом Альби, найбільшу небезпеку в новому року для міжнародного співтовариства представлятиме ситуація на Близькому Сході.

"Криза у відносинах Ізраїлю і Палестини заглиблюватиметься і вийде за рамки всього розумного. Експансія Ізраїлю розповсюдиться на нові території і призведе до практично повного його панування в регіоні", - відзначив Альба.

Він розповів також про те, що чекає Мексику в 2009 році. Зокрема, вважає Альба, країни чекає економічна депресія, але вона буде мінімальна, і мексиканців не спіткають великі потрясіння, вважає чаклун.

Разом з тим, на його думку, оголошена президентом Мексики Феліпе Кальдероном тотальна війна з організованою злочинністю і наркомафією посилиться і принесе нові численні людські жертви. Минулого року від рук наркоторговців загинули більше 5600 людей.

"Жодній з протиборчих сторін не вдасться добитися перемоги і встановиться хистка рівновага", - сказав Антоніо Васькес Альба.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: