У 2010 році у світі було вбито 102 журналісти

Найбільш небезпечним регіоном для журналістів, як і раніше залишається Азія, де було вбито 40 представників світових ЗМІ.

У 2010 році в світі було вбито 102 журналісти - на вісім осіб менше, ніж у 2009 році. Про це йдеться в опублікованій у Відні доповіді Міжнародного інституту преси (International Press Institute).

Згідно з документом, найбільш небезпечним регіоном для журналістів, як і раніше залишається Азія, де було вбито 40 представників світових ЗМІ.

У країнах Латинської Америки загинули 32 кореспондента, в африканських державах, розташованих на південь від Сахари – 15 осіб, на Близькому Сході і в Північній Африці – 8 осіб. У Європі в 2010 році загинули 7 журналістів.

Найбільш небезпечною країною для представників ЗМІ став Пакистан, де в 2010 році було вбито 16 журналістів. На другому і третьому місцях - Мексика і Гондурас.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про загибель у Лівії двох відомих західних журналістів - американського фотографа і режисера Тіма Хетерінгтона і його колеги з Великобританії Кріса Хондроса.

Читайте також:

Американська журналістка розповіла, як демонстранти у Каїрі ґвалтували її руками

У Лівії зникли 16 журналістів

На Львівщині затримали вбивцю журналіста Влада Лістьєва

В Україні половина злочинів проти журналістів залишається нерозкритою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: