Війну між Індією та Китаєм пророкують у 2012 році

Індійський експерт назвав дату нападу Китаю на свою країну. У КНР вважають, що застосування сили можуть спровокувати агресивні випади Індії.

Війна між Делі та Пекіном неминуча.

Таку думку висловив індійський експерт Бхарат Верма, головний редактор журналу Indian Defence Review.

Експерт з військових питань, що звільнився з армії у званні капітана, з упевненістю говорить про неминучість агресії Китаю проти Індії.

За його словами, глобальна рецесія призведе до припинення китайського експорту, що спричинить безпрецедентні соціальні проблеми.

Індійський експерт не виключає повстання. Внутрішня ситуація в КНР продовжує залишатися нестабільною, "комуністи" можуть втратити контроль над країною.

"Пекін, перш за все, стурбований тим, що Делі стала союзником Сполучених Штатів і Заходу, даний факт може призвести до виникнення технологічно просунутої противаги в регіоні", - відзначає Верма. Логічним слідством може стати агресія проти мирної Індії. Експерт наводить навіть терміни цієї агресії - 2012 рік.

Відповідь китайської сторони надійшла негайно. Економічний оглядач Чень Сяочень спробував спростувати тези Верми. Він назвав їх "фантазіями".

За словами журналіста, Пекін ніколи не розв'язував війни, аби відвернути громадську думку від насущних проблем, більш того, Індія та Китай завжди вирішували всі суперечки шляхом переговорів.

Чень Сяочень дуже тонко вказав на те, що КНР може вдатися до застосування сили відносно Індії, якщо вона продовжуватиме займати агресивну позицію відносно Китаю.

Однак у березні цього року стало відомо про те, що Індія провела надсекретні навчання з метою відробітку дій на випадок вторгнення з боку незручного сусіда.

Високопоставлений індійський військовий, який побажав залишитися неназваним, заявив, що можливість китайської агресії - це зовсім не фантазії, удару з боку Пекіна слід чекати ближче до 2017 року.

Читайте також:

Індія завершила створення "ядерної тріади"

Обама: XXI сторіччя визначатимуть Китай та США

КНДР стягнула до кордону з Китаєм 300 тисяч солдатів

США та Китай відновили військові зв’язки для боротьби з КНДР та впливу на Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: