У 2012 році курити буде заборонено по всій Європі

Єврокомісія запропонувала заборонити паління в усіх громадських місцях всіх країн Євросоюзу.

Європейська комісія ухвалила проект рекомендації, яка забороняє паління в громадських місцях у всіх 27 країнах-членах ЄС.

Згідно з документом, заборона може бути введена в 2012 році. Курити не можна буде в закритих громадських приміщеннях (бари, ресторани, кафе тощо), в громадському транспорті та на роботі.

Окрім цього країни-члени Євросоюзу зобов'язані ще більш активно інформувати громадян про шкоду куріння. Наприклад, розміщувати на сигаретних пачках зображення людей, які страждають на рак легенів.

"Я переконана, що кожен європеєць заслуговує на те, щоб його захистили від згубних наслідків паління. Громадськість активно підтримує дану пропозицію, ми працюватимемо з кожною країною-членом з цього питання, щоб втілити ініціативу в життя", - зазначила представник Єврокомісії з питань охорони здоров'я Андрула Вассіліу.

Як відомо, в 10 країнах ЄС куріння в громадських місцях вже заборонене. Наййбільш суворі обмеження - у Великобританії та Ірландії: тут заборонено палити у всіх закритих громадських місцях і на роботі. У Болгарії з червня 2010 року може набути чинності аналогічна заборона.

В інших країнах - таких як Італія, Мальта, Швеція, Латвія, Фінляндія, Словенія, Франція, Нідерланди - введені часткові обмеження. Це означає, що палити дозволяється в спеціально відведених закритих приміщеннях – наприклад, в окремих кімнатах в барах або на роботі.

Як вважають в Єврокомісії, чинні заходи недостатньо добре захищають європейців від шкоди пасивного куріння. Від хвороб, так або інакше пов'язаних з нікотином, в 2008 році в ЄС померли 2,5 тисячі людей.

Читайте також:

У Кіровограді заборонили курити на вулицях

Сенат США завдав історичний удар по курінню в країні

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

Модель з реклами сигарет Winston помер від раку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: