У 2014 році Росії пророкують успіх, а ЄС- подальше розширення

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У 2014 році Росії пророкують успіх, а ЄС- подальше розширення

Світ пережив важкий 2013 рік / Фото EPA/UPG

2014 буде більш мирним, ніж попередній.

Відомий астролог України Влад Росс розповів ТСН.uа про свій прогноз для світу на 2014 рік.

За словами Влада Росса, 2013 рік став для світу дуже напруженим: низка країн зіштовхнулась із внутрішньою дестабілізацією, загрозою переворотів і кривавих революцій. Однак, на думку Росса, наступного року ситуація нормалізується.

"2014 рік не стане роком революцій, переворотів. Загалом цей рік буде мирним. Проте будуть теракти, неочікувані вибухи", - заявив астролог.

Росія

Росія продовжить знаходити взаємодію з питань, які стали актуальними в 2013 році. "Входження Юпітера в зодіакальний знак Лева дасть можливість мати успішний рік у плані партнерства, відносинах з іншими країнами, оскільки Росія під Водолієм. Відтак, 2014 рік – один із найбільш позитивних років", - зазначив Влад Росс.

При цьому астролог вважає, що російський президент Володимир Путін продовжить політику на покращення ситуації в економіці. На його думку, фінансова стабільність буде актуальною для багатьох країн.

Найважчим періодом в наступному році буде початок, адже Венера, яка означає гроші, буде в ретроградному русі, який свідчить про падіння.

"Будуть економічні труднощі аж до того, що деяким може здатися повторення кризи 2008 року. Слід зазначити, що ця криза вже не повториться, оскільки розходяться Уран і Плутон  - планети, які знаходились у жорсткому квадраті між собою. Вони могли призвести навіть до світової війни. Я завжди боявся, що в 2013 році міг спалахнути світовий конфлікт на базі Сирії або Єгипту: саме в рік Змії стаються перевороти", - додав астролог, зазначивши, що з літа 2014 року економічна ситуація в світі буде покращуватися.

Сирія

"Найскладніший період президент Сирії Башар Асад пережив. Далі він буде при владі. Саме в рік Змії політики вміють про щось домовлятися. Як приклад, дуже добре домовились про відмову від військових дій в Сирії", - сказав Росс.

Асад зможе відновити свою владу у частині Сирії / Lenta.ru

При цьому протистояння в Сирії виллється в ситуацію, яка є в Чечні. "Путін нібито Чечню "взяв". Так і Асад поступово повертатиме владу. Тут впливає той фактор, що він переміг у рік Змії. У цей період треба перемагати на війні переговорами, що дає набагато більше можливостей для маневрів. Тут не варто забувати про 1977 рік, коли генсек СРСР Леонід Брежнєв домовився із США", - нагадав відомий астролог.

Загалом, за словами Влада Росса, близькосхідному регіону слід очікувати деякої нормалізації ситуації. Насамперед це стосується Ірану, Іраку. На Близькому Сході воєн не буде, але будуть сутички.

Єгипет

"З давніх-давен найнебезпечнішою країною в регіоні вважали Єгипет. Саме там може початися третя світова війна. Рано чи пізно до влади прийдуть радикальні ісламісти нового покоління. Що стосується 2014 року, то в країні пройде повна зміна влади і ситуація більш-менш нормалізується. Відтак, рік Коня буде мирним", - прогнозує він.

ЄС

Щодо астрологічного прогнозу для Євросоюзу, то Влад Росс вважає, що ЄС пройшов найбільш критичний період.

Росія і США не зможуть домовитися про нормалізацію відносин / AFP
"У 2014 році будуть підписані нові угоди з іншими країнами. На даний момент нібито чиновники ЄС відмовляються від ідеї розширення об'єднання, але в підсумку ЄС тільки розростатиметься", - додав астролог.

США

Росс зазначив, що в США з Україною практично не буде контактів. Перезавантаження не вийде і у відносинах США – Росія.

"За часів президента Володимира Путіна нічого доброго у відносинах Росія – США не буде. Після Путіна буде висока людина, з якою Америка налагодить відносини", - підсумував він.

Дмитро Стефурак

Наступна публікація