У 5 реакторах "Фукусіма-1" відновлено освітлення

На японській АЕС "Фукусіма-1" у п'яти реакторах відновили освітлення, окрім 4-го енергоблока.

У п'яти реакторах японської АЕС "Фукусіма-1" відновлено освітлення. Без світла поки залишається тільки найбільш постраждалий 4-й енергоблок.

Як заявив представник компанії-оператора АЕС "Токіо електрик пауер", головним завданням залишається охолодження аварійних реакторів. Фахівці мають намір заливати 1-й, 2-й і 3-й енергоблоки прісною водою.

За заявою "Токіо електрик пауер", температура і тиск на цих трьох реакторах "залишається стабільними". Проведенню робіт заважає високий рівень радіації у воді, якою залиті нижні частини турбінних залів.

Нагадаємо, у суботу, 26 березня, стало відомо, що Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) направляє до Японії групу експертів, які будуть відслідковувати ситуацію з викидом радіоактивних елементів з аварійною АЕС, щоб зрозуміти масштаб забруднення.

Відомо, що моніторингом на наявність радіоактивних речовин у продуктах харчування і в ґрунті займуться троє експертів МАГАТЕ спільно з фахівцями з міністерства сільського господарства Японії. Вони також будуть проводити технічні консультації і контролювати ситуацію на АЕС. Раніше уряд Японії звернувся до МАГАТЕ з проханням надіслати своїх фахівців.

Тим часом, на "Фукусіма-1" зафіксований стрибок рівня радіації до 200 мілізіверт на годину, у зв'язку з чим припинені роботи на першому реакторі

Раніше генеральний секретар японського уряду Юкіо Едано заявив, що ситуація на АЕС не погіршується.

Додамо вміст радіоактивного йоду в морській воді неподалік аварійної японської АЕС "Фукуксіма-1" перевищив припустимий рівень у 1 тис. 250 разів.

Читайте також:

Рівень радіації на "Фукусіма-1" перевищено в 10 тисяч разів

Ядерна хмара з "Фукусіми" досягла Західної Європи

У Токіо вдвічі перевищено рівень радіації у питній воді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: