У Абхазії не знайшлося коштів на посольство в Науру

Абхазія не в змозі виділити кошти на створення посольства у Науру.

Абхазія не стане відкривати посольство в острівній державі Науру, розташованій в західній частині Тихого океанущо, що визнала її незалежність. Як пояснив міністр закордонних справ Абхазії Сергій Шамба, "у республіки немає таких ресурсів".

За словами Шамби, підтримувати контакти з Науру Абхазія має намір за допомогою Росії (звернувшись до РФ з проханням представляти в даному випадку її інтереси за кордоном). "У Росії є посол в Австралії, який охоплює в тому числі і цей регіон", - пояснив міністр. Втім, особисті контакти представників абхазького і науруанського керівництва також не виключаються: нещодавно представник цієї держави відвідав Сухумі, а на початку 2010 року з візитом у відповідь у Науру буде спрямована абхазька делегація.

Про визнання незалежності Абхазії 14 грудня оголосив міністр закордонних справ, торгівлі та фінансів Науру Кірен Кеке, що знаходився в Сухумі. Між двома республіками було підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин. Перед візитом до Абхазії Кеке також відвідав Південну Осетію, де пообіцяв, що питання про визнання незалежності цієї республіки буде розглянуто в науруанському парламенті.

На Кавказ науруанский міністр прибув з Москви, де обговорювалася можливість виділення республіці 50 мільйонів доларів - "на нагальні соціально-економічні проекти". Кеке зустрічався з російським колегою Сергієм Лавровим, але повідомлення про цю зустріч на стрічки інформагентств не потрапили.

Влада Науру висловила готовність визнати Абхазію і Південну Осетію ще на початку осені. Умовою республіка поставила "активну участь Росії в міжнародній конференції донорів" Науру. Незабаром після цієї конференції науруанський міністр відвідав Москву.

Читайте також:

Науру визнала незалежність Абхазії

Росія заплатить 50 млн дол. Науру за визнання Абхазії і Південної Осетії

Сергій Багапш переміг на виборах президента Абхазії

Тимошенко поклялася не визнавати незалежність Абхазії та Південної Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: