У "афериста сторіччя" Мейдоффа вирішено конфіскувати 170 млрд дол.

Це сума коштів, які, за оцінкою прокурорів, могли бути задіяні у фінансовій піраміді і право на конфіскацію яких фактично отримують жертви афери.

Окружний суд в Нью-Йорку виніс рішення, згідно з яким у засновника найбільшої фінансової піраміди Бернарда Мейдоффа повинно бути конфісковано більше 170 мільярдів доларів.

170 мільярдів доларів - це сума коштів, які, за оцінкою прокурорів, могли бути задіяні у фінансовій піраміді і право на конфіскацію яких фактично отримують жертви афери. Сума не прив'язана до втрат інвесторів від дій Мейдоффа.

Нагадаємо, що збитки від дій Мейдоффа були оцінені у набагато меншу суму - 50 мільярдів доларів, однак поки знайшлося лише близько 1341 інвестора, що втратили в сумі 13 мільярдів.

За рішенням суду у Мейдоффа буде конфісковано все належне йому майно, у тому числі кілька будинків, яхти, автомобілі і гроші, що знаходяться на банківських рахунках. Дружина Мейдоффа втратить 80 мільйонів доларів, право на які вона оскаржувала. Як уточнює CNN, з цих 80 мільйонів близько 22 мільйонів - сумарна вартість трьох об'єктів нерухомості: квартири на Манхетттені і двох будинків.

Вирок Бернарду Мейдоффу буде винесено в понеділок, 29 червня. Захист попросив для колишнього голови ради директорів фондовій біржі Nasdaq 12 років в'язниці, у той час як звинувачення наполягає на терміні в 150 років.

Мейдофф був затриманий в грудні 2008 року за підозрою у фінансових махінаціях. 13 березня 2009 року фінансист визнав свою провину в суді.

Бернард Медофф очолив рейтинг фінансових шахраїв 2008 року за версією журналу Forbes. Редакція Forbes вважає, що в її список брехунів повинні входити всі, хто знав, що схема Медоффа - шахрайство, але не повідомив про це уряд. Їхня жадідність полегшила Медоффу його маніпуляції.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Мейдофф визнав свою вину

Фінансистові Бернарду Мейдоффу офіційно висунули звинувачення

Бернард Мейдофф домовився зі слідством та визнає себе винним

Банкір-мільярдер видурив у американців 8 млрд. доларів

Ліквідація піраміди Мейдоффа обійдеться в 500 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: