У Афганістані зазнав аварії вертоліт НАТО

На півдні Афганістану розбився вертольот Міжнародних сил сприяння безпеці в країні, через що загинули дев'ять іноземних військовослужбовців.

В Афганістані в результаті краху вертольота Міжнародних сил сприяння безпеці в країні (ISAF) загинули дев'ять іноземних військовослужбовців. Ще чотири людини, що знаходилися на борту, отримали поранення. Серед постраждалих троє іноземців, включаючи громадянина США.

Вертоліт, повідомили представники командування міжнародної коаліції, розбився у вівторок, 21 вересня, на півдні Афганістану. Ніяких подробиць події вони уточнювати не стали, повідомивши лише, що, за наявними даними, причиною аварії вертольота не став обстріл з боку ворога.

З урахуванням загиблих під час аварії вертольота 21 вересня, за неповні дев'ять місяців 2010 бойові втрати коаліції в Афганістані склали 529 осіб. Таким чином, в 2010 році в Афганістані вже загинули більше військовослужбовців коаліції, ніж у будь-який інший рік з моменту початку військової кампанії в цій країні.

Раніше, за даними незалежного сайту iCasualties.org, вважалося, що сили міжнародної коаліції найбільші втрати понесли в 2009 році, коли загинула 521 людина. Всього за час військової операції в Афганістані, яка почалася в 2001 році, бойові втрати коаліції склали, за даними iCasualties.org, 2097 військовослужбовців.

Читайте також:

Солдатів США звинуватили у розчленовуванні афганців на трофеї

В Афганістані діти потрапили під перехресний вогонь НАТО і талібів

Мешканці Афганістану спробували взяти штурмом базу НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: