У Африці через спалах насильства закриті тисячі шкіл - до 2 мільйонів дітей не навчаються

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За півтора року показник кількості закритих шкіл зріс утричі.

Понад 1,9 мільйона дітей у країнах Центральної та Західної Африки не можуть ходити до школи через новий виток насильства та спричинене цим закриття шкіл.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному в п'ятницю, 23 серпня, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), передає Deutsche Welle.

Зазначається, що станом на кінець червня 2019 року майже 9,3 тисячі шкіл у Буркіна-Фасо, Камеруні, Чаді, Центральноафриканській республіці, Малі, Нігерії, Конго та Нігері були закриті через проблеми з безпекою. Така кількість втричі перевищує зафіксований наприкінці 2017 року показник закритих шкіл, зазначається в повідомленні ЮНІСЕФ.

Безпосередні напади на навчальні заклади, так само як і постійні загрози негативно позначатимуться в довгостроковій перспективі на "дітях, сім'ях та громадах в усьому регіоні", наголосили в керівництві ЮНІСЕФ. Багато країн Західної та Центральної Африки потерпають від конфліктів. Також у багатьох країнах активні терористичні угруповання, зокрема й ісламістські "Боко Харам" у Нігерії та сусідніх з нею країнах, а також місцеві відгалуження міжнародних терористичних організацій "Ісламська держава" та "Аль-Каїда", нагадує dpa.

Раніше повідомлялося, що тревел-журналістка Аліса Якубович змінює життя початкової школи у віддаленому селі Кенії.

Вибір редакції