У агента Секретної служби США викрали ноутбук з інформацією про Трампа, Клінтон і Папу Римського

Дата публікації
Перегляди
1558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У агента Секретної служби США викрали ноутбук з інформацією про Трампа, Клінтон і Папу Римського

Фото: Reuters

Комп'ютер викрали з машини у нью-йоркському районі Бруклін.

Секретна служба США заявила про викрадення ноутбука з автомобіля її агента у Нью-Йорку.

Про це повідомляє Reuters.

У заяві йдеться, що лептопи агентів спецслужби мають кілька рівнів безпеки і на них не дозволяється зберігати секретну інформацію. Від додаткових коментарів Секретна служба утрималася, поки триває розслідування.

ABC News з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомляє, що викрадений ноутбук містив плани поверхів хмарочоса Дональда Трампа Trump Tower, відомості про кримінальне розслідування щодо користування електронною поштою Гілларі Клінтон та іншу інформацію про національну безпеку.

The New York Daily News з посиланням на джерела в поліції заявляє, що ноутбук був викрадений в четвер вранці з автомобіля агента в Нью-Йорку у районі Бруклін. Деякі предмети, вкрадені разом із ноутбуком, в тому числі монети і чорна торба з емблемою Секретної служби, згодом були повернуті.

CBS News, також з посиланням на джерела в правоохоронних органах, повідомляє, що на комп'ютері були важливі файли на папу римського Франциска.

Агент також розповів слідчим, що поки нічого про Білий дім або зарубіжних лідерів не зберігається на ноутбуці, інформація не може поставити під загрозу національну безпеку, повідомляє Daily News.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація