У акціях протесту молоді в Тунісі загинуло вже близько 50 осіб

Масові маніфестації, викликані недостатньою соціальної забезпеченістю і високим рівнем безробіття, особливо серед молоді та соціально активних верств населення.

 У результаті триваючих з 8 січня заворушень за участю студентства та молоді у місті Кассерін на південно-заході Тунісу загинули вже близько 50 осіб. Такі дані наводять представників профспілок.

У той же час, за офіційними відомостями загинули 14 людей.

Масові маніфестації, викликані недостатньою соціальної забезпеченістю і високим рівнем безробіття, особливо серед молоді та соціально активних верств населення, почалися в минулу суботу, 8 січня, в містах Кассерін, Тала і Ргеб.

У понеділок, 10 січня, протести радикально налаштованого студентства в столиці Тунісу були локалізовані поліцією

У спробі не допустити ескалації напруженості внутрішньополітичної ситуації президент Зін аль-Абідін бен Алі розпорядився закрити у вівторок в країні всі навчальні заклади.

Напередодні він засудив масові виступи, що супроводжувалися актами насильства і зіткненнями з силами правопорядку. Бен Алі назвав подібні дії "непрощенними актами тероризму". Для зняття соціальної напруженості він взяв зобов'язання створити в країні до кінця 2012 року близько 300 тисяч робочих місць.

Читайте також:

Кілька сотень студентів влаштували сутички з поліцією в Анкарі

В Латинській Америці спалахнули масові безлади

На вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: