У Австрії дівчина подала до суду на батьків за розміщення її дитячих фото у Мережі

Дівчина може отримати грошову компенсацію.

18-річна громадянка Австрії подала до суду на своїх батьків за те, що вони розміщували її фотографії у Facebook без її дозволу.

Як пише Local, дівчина заявляє, що з 2009 року вони перетворили її життя на жах, розміщуючи її дитячі фотографії. Дівчина каже, що ці світлини її соромлять. Зокрема, були розміщені фото, де дівчинці міняють підгузки та більш пізні, де її привчають до горщика.

Адвокат позивачки каже, що протягом цих років батьки розмістили 500 світлин дівчини без її дозволу. Захисник впевнена, що є великі шанси виграти справу.

"Вони не знали ні сорому ні краю та не зважали, чи це фото, де я сиджу на горщику або лежу роздягнена на ліжечку. Кожен крок був сфотографований та виставлений на показ", - обурюється позивачка. Знімки могли бачити 700 друзів її батьків у соцмережі.

Попри прохання, батьки відмовлялись видалити фото і казали, таким чином "провокуючи" її на позов.

"Я втомилася від того, що батьки не сприймають мене серйозно", - каже дівчина.

Батько позивачки вважає, що зі світлинами, які зробив власноруч, може робити все, що заманеться. Адвокат запевняє, якщо вдасться довести, що ці фото порушили права дівчини на приватне життя, тоді батьки програють справу.

Для Австрії, каже захисник, це перша подібна справа. Але в інших країнах є подібна практика. Тому у дівчини є шанси відсудити матеріальну компенсацію за моральні страждання та за судові витрати. Справу слухатимуть у листопаді.

Залиште свій коментар

Наступна публікація