Сьогодні світ відзначає міжнародний День Землі

День Землі відзначається в 41-й раз. Цього року він проходить під девізом "Мільярд "зелених" справ".

День Землі_15
nationalgeographic.com
У багатьох країнах світу настав День Землі
У багатьох країнах світу 22 квітня відзначається День Землі, мета якого - привернути увагу суспільства до екологічних проблем. Відзначають свято двічі на рік - у Північній півкулі - під час весняного рівнодення, а в Південній - восени.

Цього року День Землі відзначається в 41-й раз. Він проходить під девізом "Мільярд "зелених" справ".

За словами представника організаторів глобального Дня Землі Чеда Чітвуда, йдеться про так звані "малі справи", що приносять користь навколишньому середовищу, які в цей день можуть зробити люди - наприклад, використовувати велосипед замість автомобіля.

Міжнародний день Матері-Землі був проголошений на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН 22 квітня 2009 року. Резолюція була прийнята за ініціативою Болівії. Її співавторами виступили більше 50 держав-членів ООН.

Традиція відзначати 22 квітня День Землі зародилася в США в 1970-му, в 1990-му цей день став міжнародною акцією. Щорічно вчені країн світу збираються за круглим столом для обговорення глобальних екологічних проблем.

У різних країнах у цей день проводяться найрізноманітніші заходи та акції. Це конференції, виставки, закриття автомобільного руху на жвавих вулицях великих міст, прибирання території і посадка дерев.

Зазначимо, що за даними учених, життя з'явилася на Землі близько 3,5 мільярдів років тому.

Читайте також:

Унікальний фотопроект "Земля, побачена з неба"

Розсекречено таємний дослід хіміків із зародження життя на Землі

Землю можна купити за 5 квадрильйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: