У Бахрейні ввели режим надзвичайного стану

Король Бахрейну оголосив про введення надзвичайного стану в країні на три місяці.

У Бахрейні король Хамад бен Іса Аль Халіфа оголосив про введення в країні режиму надзвичайного стану.

Це рішення набуло чинності негайно. Надзвичайний стан введено в країні на три місяці.

Таке рішення було ухвалене після того, як напередодні тисяча військових Саудівської Аравії під егідою організації співпраці країн Перської затоки увійшли до Бахрейну на прохання монарха.

За даними ЗМІ, які посилаються на неназваних посадовців Саудівської Аравії, одного солдата у вівторок, 15 лютого, застрелив демонстрант під час акції протесту в Манамі.

Опозиція вимагає політичних і економічних реформ, а також визнання релігійних свобод мусульман-шиїтів, які складають більшість населення країни. Правляча верхівка Бахрейну належить до мусульман-сунітів.

Командувач збройними силами Бахрейну отримав повноваження для ухвалення всіх можливих заходів для захисту безпеки країни та її громадян, говориться в заяві бахрейнського монарха.

Нагадаємо, протестні акції в Бахрейні розпочалися 14 лютого. Демонстранти, що зайняли Перлову площу в центрі Манами, вимагали політичних реформ, відставки уряду і "встановлення справжньої конституційної монархії". Протестувальники, більшість з яких — мусульмани-шиїти, що становлять 75% населення Бахрейну, вимагають більших прав і впливу в країні, біля керма якої стоять мусульмани-суніти.

Читайте також:

Саудівська Аравія ввела війська до Бахрейна

У Бахрейні шиїтська опозиція закликала до повалення монархії

США закликали Саудівську Аравію бути стриманими у конфлікті з Бахрейном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: