У Баку розігнали опозиційний мітинг, затримані десятки людей

За непідтвердженими даними, серед затриманих виявився син Іси Гамбара, лідера опозиційний партії "Мусават".

У столиці Азербайджану Баку місцева поліція розігнала опозиційний мітинг. Як повідомляється, затримано близько двадцяти чоловік, що вийшли на вулиці міста з антиурядовими гаслами.

За непідтвердженими даними, серед затриманих виявився син Іси Гамбара, лідера опозиційний партії "Мусават". У тих районах міста, де планувалися акції мітингувальників, чергують поліцейські, які не допускають відновлення виступів опозиціонерів.

Мітинг намагалися провести члени опозиційного руху "Громадська палата", яке об'єднує кілька політичних партій. Азербайджанська опозиція вимагає відставки уряду, позачергових виборів і проведення ряду реформ.

Раніше учасники акції подали заявку на проведення демонстрації, однак мерія Баку відмовила їм у праві виступати на вулицях. Тим не менш, "Громадська палата" не стала відмовлятися від ідеї проведення мітингу.

Акція опозиції стартувала о 17:00 за місцевим часом біля кінотеатру "Наріманов". Учасників мітингу затримували як поруч з кінотеатром, так і в прилеглих до нього районах.

"Громадська палата" вже неодноразово намагалася влаштувати мітинги в Баку і завжди стикалася з перешкодами з боку влади. Поліція міста розганяла мітинги, а їх учасники арештовувалися, або засуджувалися до адміністративному покаранню.

Читайте також:

В Азербайджані син побитого лідера опозиції зарізав в школі сина екс-поліцейського

Лукашенко пообіцяв звільнити політв'язнів, "щоб не поганити в'язниць"

Опозиція Ємену пообіцяла не пускати президента назад в країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: