Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Баку відбулася перша з 2013 року зустріч головнокомандувачів НАТО і Генштабу Росії

Північноатлантичний альянс та Росія погоджуються, що важливо розвивати взаємну довіру.

В азербайджанському Баку в четвер, 19 квітня, відбулася зустріч представників НАТО та Росії. Альянс представляв головнокомандувач об'єднаними збройними силами блоку в Європі, американський генерал Кертіс Скапаротті, Росію - начальник Генштабу РФ, генерал Валерій Герасимов.

Вони погодилися, що важливо тримати канали комунікації між НАТО та Росією відкритими, повідомляє агенція dpa з посиланням на заяву Альянсу.

За даними російських новинних агентств, це перша зустріч на такому рівні з 2013 року. Під час переговорів ішлося, зокрема, про "заходи з розбудови взаємної довіри та уникнення інцидентів", повідомили в міноборони Росії. Розмова сталася після атаки західних союзників по арсеналах хімічної зброї у Сирії, яка викликала гостру реакцію Москви.

Відносини НАТО з Росією відчутно погіршилися після анексії РФ українського Криму та початку агресії на Сході України. З 2014 року контакти були зведені до мінімуму. Рада НАТО-Росія, важливий орган діалогу, не працював до 2016 року. Німеччина виступає за пожвавлення діалогу Альянсу та Росії.

ВідеоУкраїна почула обнадійливі перспективи щодо свого членства в НАТО

Заступник Генсека Альянсу заявила, що це не просто мрія. А цілком реальне завдання. Наша країна знаходиться у центрі уваги Альянсу. Втім і від України чимало залежить.

Україна почула обнадійливі перспективи щодо свого членства в НАТО

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції