У Бангкоку вода затоплює все нові вулиці через каналізіцію

У Бангкоку вода затоплює все нові вулиці через каналізіцію

Від повені потерпають 1,15 мільйона родин або більше 3 мільйонів чоловік / Фото: AFP

Вода на даний момент просувається із затопленої північної частини міста убік центра, обходячи загородження й шлюзи, затоплюючи місто через каналізацію.

Вода поширюється з північних районів столиці Таїланду убік центра й затоплює все нові вулиці. Ранком вода здійнялася з каналізаційних люків до рівня 40 см. і затопила дорогу біля основного ринку міста "Чатучак", вулиці довкола нього були закриті для автомобілів стандартної прохідності. Уночі була затоплена дорога Віпхаваді-Рангсіт, де розташована штаб-квартира найбільшої в королівстві газети "Тхаи Рат". Вода там досягла у висоту 50 см.

Напередодні почалося затоплення вулиці в Банкоку, на якій розташований будинок прем'єр-міністра Таїланду Йінглака Чінавата. Канал Ламчиек, розташований в 300 метрах від будинку, у якому живе Чінават, почав виходити з берегів й одночасно вода з каналізаційних люків початку затоплювати вулицю Йотхін Паттана, де розташований його будинок, повідомляє ІТАР-ТАСС

Вода на даний момент просувається із затопленої північної частини міста убік центра, обходячи загородження й шлюзи, затоплюючи місто через каналізацію. Два тижні назад, коли повінь тільки почала прибувати з розташованих на півночі від Банкока провінцій, вода була прозорою й крізь неї було видно розмітку на дорогах, тротуари, пороги будинків. Зараз же вона щільним темним покривалом закриває затоплені райони столиці Таїланду.

Губернатор Банкоку Сухумбанд Парібат уже оголосив обов'язкову евакуацію жителів 11 з 50 районів міста. На даний момент під водою залишаються біля чверті території столиці Таїланду. Затоплено захід, схід і північ міста. У Бангкоку критично не вистачає питної води. Якість водопровідної води міняється від району до району, але навіть у благополучних центральних районах із кранів тече жовта рідина із запахом гнилі, хімікатів і моторного масла. Парібат повідомив, що на відкачку води із центральних вулиць міста будуть потрібні два тижні. Зараз для руху в місті закриті близько 50 магістралей.

Число загиблих у результаті катастрофічної повені у Таїланді становить вже 506 чоловік. Ще двоє значаться зниклими без вісти. Повені тривають на даний момент в 25 з 76 провінцій країни, у тому числі й у столиці королівства Банкоку. Від повені безпосередньо страждають у даний момент 1,15 мільйона родин або більше 3 мільйонів чоловік.

Читайте також:

У Таїланді вже більше 500 людей загинуло через сильну повінь

Суперечки чиновників призвели до затоплення ще кількох районів Бангкока

Жертвами повені в Таїланді стали більше 400 людей

У полоні тайської повені опинилися 17 слонів

Паніка у Таїланді: повінь на 100% занурила Бангкок у воду

У Бангкоку вода затоплює все нові вулиці через каналізіцію

У Бангкоку вода затоплює все нові вулиці через каналізіцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація