У Бангладеш прикордонники відкрили стрілянину, вимагаючи підвищення зарплати

Бійці "Бангладеські стрілки" напали на штаб-квартиру прикордонних військ в Дацці і захопили торговий центр.

У столиці Бангладеш бійці прикордонного корпусу "Бангладеські стрілки" підняли бунт проти керівництва, вимагаючи підвищення зарплати.

Із зброєю в руках бунтівники напали на штаб-квартиру прикордонних військ в Дацці і захопили розташований поряд торговий центр. В ході перестрілки убиті десятки осіб, бунтівники утримують заручників.

У районі будівель лунає стрілянина, прикордонники також використовують міномети. Над штабним комплексом підіймається дим. На даний момент загинули не менше 20 осіб.

Місцеві лікарні переповнені пораненими мирними жителями, які потрапили під обстріл.

За повідомленнями офіційних джерел, бунт спалахнув в ту мить, коли в штаб-квартирі проходила нарада командування прикордонних військ. У цей час група з 300-400 солдатів покинула свої казарми і увірвалася в будівлю штабу. Рядові прикордонники захопили конференц-зал.

В даний час урядові сили оточили район, де чутно постріли. Для придушення повстання викликана армія. Влада закликає бунтівників скласти зброю і спростовує припущення про спробу державного перевороту (насильницькі захоплення влади відбувалися в Бангладеш неодноразово).


Корпус "Бангладеські стрілки" перебуває в підпорядкуванні міністерства внутрішніх справ країни і нараховує понад 60 тис. осіб. В основному бійці підрозділу займаються охороною кордонів і боротьбою з контрабандистами. Корпус формується в більшості з відставних військових.

Конфлікт між рядовими прикордонниками і керівництвом служби назрівав більше 20 років. Бунт спалахнув під час святкування "Тижня Бангладеських стрільців", яке почалося у вівторок.

Читайте також:

В Бангладеш пройшли перші за 7 років вибори

Миротворці ООН відмовляються їхати в Конго

Сомалі визнали найнестабільнішою країною в світі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: