У Бангладеш заарештували більше 200 бунтівників

Частина бунтівних прикордонників здалася владі, а частина повернулися в казарми.

Бангладешські війська і спецслужби провели арешти більше двохсот прикордонників, що брали участь в заколоті в Даккі.

У операції брала участь елітна військова частка особливого призначення "Батальйон швидкої дії" (Rapid Action Batallion). За словами представника "Батальйону", багато бунтівників намагалися покинути казарми, переодягнувшись в цивільний одяг. Довкола казарм, в яких розміщуються частини, що збунтувалися, були організовані блокпости. У пошуках бунтівників військовослужбовці додивляються всі проїжджаючі вантажівки і автобуси.

В середу глава уряду Бангладеш Шейх Хасина пообіцяв амністію всім прикордонникам, які добровільно складуть зброю. Незабаром після цього бунтівники припинили опір. Частина з них здалася владі, а частина повернулися в казарми.

Нагадаємо, 25 лютого загони "бангладешських стрільців" (Bangladesh Rifles) - так офіційно називаються нерегулярні формування прикордонників - захопили власний штаб прикордонних військ. Вони не висували ніяких політичних вимог, добиваючись лише підвищення зарплат, грошових виплат на їжу, збільшення відпуски, а також припинення утисків з боку начальства. В результаті зіткнення з регулярними військами загинули декілька десятків людей (по різних відомостях, від 20 до 77).
 

Читайте також:

"Бангладешські стрільці" склали зброю

Заколот у Бангладеш: кількість жертв росте

У Бангладеш прикордонники відкрили стрілянину, вимагаючи підвищення зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: