У Барселоні останній бій биків: віднині криваві кориди заборонені

У неділю ввечері відбудеться останній в історії Барселони бій биків.

Барселонський "Монументал" - арена боїв у столиці Каталонії, закриває свої двері для любителів кориди назавжди.

Цієї неділі завершується не тільки сезон кориди, але й завершення боїв биків у Каталонії в принципі.

Новий закон, що забороняє цю стародавню традицію іспанську, вступає в силу в першу неділю 2012 року. 180 тис. каталонців підписали петицію в регіональний парламент з вимогою заборонити кориду.

"Я думаю, до цієї компанії незабаром приєднається Галісія, оскільки там немає давньої традиції боїв биків, так само, як і в інших північних регіонах. У Мадриді і Андалусії поки з цим проблема, але рано чи пізно і там це відбудеться ", - говорить президент асоціації із захисту тварин "Лібера" Карлос Перез Лопез.

Втім, каталонські "афісьонадос" не здаються. Вони мобілізують свої сили на захист кориди, хоча і з великими труднощами знаходять для цього кошти. Часом вони дратуються через власне безсилля:

"Це якась диктатура. Ми нікому нічого поганого не зробили, а нам заборонили підтримувати трьохсотрічну традицію. Та ще й в таких місцях як Барселона, де шанувальники кориди заповнюють три арени ", обурюється любитель боїв биків Жозеф Наварро.

Але так було раніше. Сьогодні ж бої биків вже не збирають стільки глядачів. Барселонська арена перетворилася у торговий центр.

Для вдови останнього із загиблих тореро (це сталося в 1974-му, якраз на барселонської "Монументал") сьогодні знову траурний день:

"Стародавні традиції, друзі мої, помирають. Як би сильно ти не намагався їх воскресити ", - каже вдова тореро Роза Жил.

Нагадаємо, закон про заборону боїв биків прийняли ще у липні 2010 року. Каталонія стала першим регіоном материкової Іспанії, де заборонили кориду.

Читайте також:

Під час забігів биків в Іспанії постраждали майже 40 людей

В Іспанії бик вирвався з арени і покалічив 30 людей

Зірка іспанської кориди опинився при смерті після поєдинку з биком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: