У Бельгії близнюки уникнули покарання за бійку, бо їх не змогли розрізнити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція та свідки не змогли зрозуміти, який з братів винен.

У бельгійському місті Льовен два брати-близнюки брали участь у вуличній бійці, але через їхню схожість у суді не змогли довести провину жодного з них. Про це повідомляє видання BBC.

28-річних Ібрагіма і Мурата у жовтні 2015 року звинуватили у заподіяння шкоди людині. Брати вступили в бійку через те, що коли один з них упав з велосипеда, перехожі засміялися. Один з братів сердито відреагував та вдарив перехожого чоловіка, а другий спробував стримати свого близнюка, схопивши його за спину.

Хоча обох братів викликали на допит, тільки один прийшов та стверджував, що він спочатку намагався зупинити брата, який напав на чоловіка, але потім сам завдав удару.

Однак його свідчення не були підтверджені записами камер, правоохоронці не змогли розрізнити братів на відео, і, зрештою, кадри не використовувалися в суді. Свідки надавали докази у справі, але також не змогли розрізнити братів на відео.

Суд вирішив, що немає достатніх доказів для засудження обох близнюків. "Очевидно, що один з них активно намагався втримати другого за спину. Тому його не можна судити ні як злочинця, ні як співучасника", - заявив суддя.

Зазначається, що обидва чоловіки раніше судимі. У 2011 році один з них отримав умовний термін позбавлення волі за крадіжку з насильством, а його брата виправдали через суперечливі докази.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Бразилії брати-близнюки відмовилися зізнатися, хто батько дитини. Суд вирішив, що аліменти платитимуть обидва.

ВідеоПодвійні аліменти мають платити близнюки дитині, батьком якої є один із них – суд Бразилії

Близнюки вдвох платитимуть за утримання дитини, бо відмовилися зізнатися, хто з них її батько. Чоловіки намагалися надурити суд, до якого звернулася мати дівчинки. Із нею та ще з багатьма жінками брати зустрічалися по черзі - видавали себе один за одного. ДНК-тест на батьківство не зміг засвідчити, хто саме з ідентичних близнюків є батьком. Тож суддя вирішив - платити аліменти має кожен.   

Подвійні аліменти мають платити близнюки дитині, батьком якої є один із них – суд Бразилії

Залиште свій коментар

Вибір редакції