У Бельгії мітинг проти COVID-обмежень розігнали за допомогою водометів та сльозогінного газу

Дата публікації
Перегляди
1056
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Деякі з учасників приїхали до Брюсселя з Франції, Німеччини та інших країн, щоб висловити свою позицю.

Бельгійська поліція застосувала водомети та сльозогінний газ, намагаючись розігнати демонстрантів у Брюсселі, які вийшли на мітинг проти карантинних обмежень та вакцинації.

Про це інформують АР та Euronews.

За даними поліції, участь у протестах взяли близько 50 тис. людей. Самі організатори називають цифру 500 тисяч учасників. Деякі з них приїхали з Франції, Німеччини та інших країн, щоб висловити свою позицю.

Протестувальники кричали "Свобода" і лізли у бійку з поліцією. На одному відео видно, як протестувальники, одягнуті у чорне, атакували будівлю, що використовується дипломатичною службою Європейського Союзу.

Поліцейські застосували до натовпу водомети та сльозогінний газ після того, як демонстранти проігнорували вказівки, передані через гучномовці, що час для демонстрації вичерпаний і що вони повинні піти.

Нагадаємо, що у Франції невакциновані не зможуть відвідувати ресторани навіть з COVID-тестом.

Читайте також:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація