У Бельгії наклав на себе руки священик, звинувачений  у педофілії

Судову скаргу на служителя Церкви подав якийсь чоловік, що стверджував, нібито в дитинстві він піддався сексуальному насильству з його боку.

У Бельгії католицький священик, якого підозрюють у сексуальній нарузі над дітьми у минулому, покінчив життя самогубством. Про це повідомили в неділю місцеві ЗМІ.

Судову скаргу на служителя Церкви подав якийсь чоловік, що стверджував, нібито в дитинстві він піддався сексуальному насильству з його боку. Суддя вирішив не укладати священика під варту відразу, давши йому час на складання церковних обов'язків.

Священик, про якого йде мова, довго був місіонером в Африці, натомість акти педофілії він здійснив у Фландрії.

Раніше, група з 75 бельгійців, що зазнали в дитинстві сексуального насильства з боку священиків, подали у Брюсселі судовий позов проти Римо-католицької церкви, яку вони звинуватили в байдужому ставленні до жертв педофілів у рясах і у відсутності реакції на скандальні викриття.

Глава спеціальної парламентської комісії з сексуальній нарузі Карін Лалье запропонувала накласти на Римо-католицьку церкву в Бельгії фінансові санкції у зв'язку зі скандалом на грунті педофілії.

Комісія Лалье була створена нижньою палатою парламенту Бельгії і почала роботу в листопаді 2010 року. Комісія розслідує скарги на бельгійських священиків-педофілів і інші випадки сексуального насильства в цивільних і військових структурах.

Читайте також:

В Росії пропонують каструвати педофілів

Група фінських проповідників 30 років безкарно ґвалтувала дітей

Два десятка чоловіків зґвалтували 11-річну дитину і виклали відео в Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: