У Бельгії сенатор закликала до "сексуального страйку", поки чоловіки не вирішать політичну кризу

Депутат бельгійського сенату закликала дружин політиків не займатися сексом із чоловіками, доки ті нарешті не сформують уряд країни.

Депутат бельгійського сенату Марлеен Теммерман закликала дружин політиків відмовити їм у подружніх обов'язках, поки вони нарешті не сформують уряд країни. Після позачергових виборів, спровокованих політичною кризою, новий кабінет міністрів не вдається сформувати із травня 2010 року.

"Я закликаю дружин всіх учасників переговорів утриматися від сексу, поки угоди не досягнуто. Не займайтеся сексом, поки новий уряд не вишикується перед фотографом на сходах палацу", - сказала вона.

Сенатор Теммерман нагадала, що жіночі рухи Кенії у 2009 році закликали своїх прихильниць відмовити чоловікам у доступі до тіла, якщо президент не припинить сваритися із прем'єр-міністром. До секс-бойкоту вони закликали в тому числі дружин перших осіб держави.

"Кенійським повіям запропонували фінансові компенсації, якщо вони продемонструють сестринську солідарність і візьмуть участь у секс-страйку. Його вплив, звичайно, не довели науково, але вже за тиждень влада в Кенії стабілізувалася", - сказала сенатор.

Тіммерман, лікар-гінеколог за фахом, стверджує, що надихнула її комедія Арістофана "Лісістрата", де жінки таким чином намагаються зупинити Пелопоннеську війну.

Нагадаємо, політична криза в Бельгії спровокувала дострокові парламентські вибори. Новий склад парламенту дотепер не сформував уряд. Через складну політичну систему країни депутати дотепер не можуть домовитися про розділ повноважень.

Минулого разу для прискорення процесу утворення коаліції бельгійським чоловікам було запропоновано відрощувати бороди, але необхідного ефекту досягти не вдалося.

Читайте також:

Лінгвістична криза в Бельгії: король прийняв відставку уряду

Уряд Пакистану пішов у відставку заради економії коштів

Через вісім місяців після виборів в Іраку домовилися про створення уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: