У Бельгії стерилізують всіх кішок

Влада Бельгії вирішила стерилізувати всіх кішок в країні - їх занадто багато. Вже зараз в Бельгії при населенні в 10 мільйонів осіб мешкає один мільйон кішок.

Міністерство охорони здоров'я Бельгії будує плани зі скорочення чисельності котячого поголів'я, яке росте досить швидкими темпами.

Причиною виникнення незвичайного і виняткового проекту стала надзвичайна чисельність кішок в країні: одна тварина на 10 жителів, пише La Repubblica.

Вже зараз в Бельгії при населенні в 10 мільйонів осіб мешкає один мільйон кішок. Лише у Брюсселі в найближчі п'ять років котяче поголів'я може досягти 15500 особин.

Поголів'я кішок за рахунок того, що кожна бродяча кішка може тричі на рік народжувати від чотирьох до шести кошенят, кожен рік збільшується на 6%. Занадто високий відсоток, на думку місцевої влади. Крім цього зростає кількість покинутих, вбитих тварин, не кажучи вже про проблеми підтримки санітарних норм у населених пунктах, зазначає видання.

Щоб обмежити таке небезпечне розростання котячого сімейства, був розроблений п'ятирічний план, відповідно до якого, починаючи з наступного року будуть стерилізувати, ідентифікуватися і реєструватися спочатку бродячі коти, потім тварини, що утримуються у притулках, магазинах, і, нарешті, домашні кішки.

Після опублікування змісту проекту послідувала реакція, як схвальна, так і скептична. Бельгійський комітет з охорони тварин поспішив уточнити, що стерилізації піддадуться тільки європейські види (звичайний домашній смугастий кіт), але не породисті кішки.

Читайте також:

У тайванському зоопарку тигриця народила трьох дитинчат від лева

Вчені знайшли тупикову гілку еволюції - крокодилового кота

У Британії відкрили фешенебельний готель для кицьок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: