У Бельгії троє ув'язнених втекли з в'язниці на вертольоті

Cпільник втікачів захопив невеликий вертоліт, а потім наказав льотчику летіти до в'язниці. Там зловмисник змусив пілота посадити вертоліт в тюремному дворі і прийняти на борт трьох втікачів.

У місті Брюгге троє засуджених злочинців скоїли втечу з території в'язниці, втікши на гелікоптері.

У четвер спільник втікачів захопив невеликий вертоліт, а потім наказав льотчику летіти до в'язниці. Там зловмисник змусив пілота посадити вертоліт в тюремному дворі і прийняти на борт трьох втікачів.

Після цього вертоліт віддалився від Брюгге на 20 кілометрів і сів неподалік від автотраси в містечку Аальтер. Потім злочинці відпустили льотчика, а самі викрали автомобіль Mercedes, який зупинився на автозаправній станції.

Пізніше злочинці змінили машину, захопивши при цьому в заручники жінку. Потерпіла була відпущена в Мелло у Фландрії. Далі сліди втікачів втрачаються.

За заявою бельгійської влади, серед втікачів - 26-річний Ашраф Секаккі, який відбуває термін за пограбування банків і втечу з в'язниці, здійснену у вересні 2003 року. Тоді йому вдавалося протягом 5 місяців переховуватися від правосуддя. Секкакі вважають одним з найнебезпечніших злочинців Бельгії. Детективи характеризують його як "закінченого психопата".

На рахунку небезпечного гангстера, який відсидів за ґратами майже 10 років, не менше десятка пограбувань банків. Причому в деяких випадках злочинець брав заручників.

Супутниками Секкакі виявилися Мохаммед Джохрі і Абдель Хад Каджарі Муллоу. Четвертий співучасник втечі - 22-річний марокканець - потрапив в руки поліції, оскільки не зміг покинути межі в'язниці - у вертольоті для нього просто не знайшлося місця.

Як повідомив поліції відпущений згодом пілот, він навідріз відмовився піднімати машину в повітря з п'ятьма пасажирами на борту, оскільки через перевантаження політ повинен був привести до катастрофи.

Відзначимо, що перша втеча в'язня з бельгійської в'язниці на вертольоті була здійснена в 2007 році. Тоді поліція змогла заарештувати злочинця вже на другий день після втечі. Однак в тому ж році вже двоє ув'язнених вчинили втечу з в'язниці аналогічним способом.

Нарешті, в 2009 році вже двічі злочинці втекли з в'язниць на вертольотах. Правда, це відбувалося в інших державах – Греції і Франції.

А останній масова втеча сталася 31 травня на півночі Перу, коли 44 ув'язнених в'язниці San Humberto de Bagua Grande, розташованої в амазонській сельві, вирвалися на волю.

Втечу злочинців організували рано вранці. Озброєні ножами зекі напали на двох охоронців, після чого їм вдалося прорватися через центральні ворота.

Читайте також:

Двоє засуджених втекли від конвою перед судом

Мексиканський наркокартель звільнив з тюрми 59 своїх членів

У Неаполі арештований перший у світі мафіозі-трансвестит

У Бразилії 70 ув'язнених втекли з в'язниці через центральний вхід
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: