В Європі з'явився новий смертельно небезпечний наркотик: є перші жертви

У результаті вживання так званої "жовтої пудри" температура людського тіла піднімається так стрімко, що це може призвести до смерті.

Наркодилери в Бельгії поширюють новий смертельно небезпечний синтетичний наркотик. Внаслідок його вживання вже помер один молодий чоловік, а інший перебуває в критичному стані.

Встановлено, що так звана "жовта пудра" являє собою суміш амфетаміну, синтетичного психостимулятору, за своєю дією близького до кокаїну, і психоактивної речовини катінона.

У результаті споживанні нового наркотику температура людського тіла піднімається настільки стрімко, що це може призвести до смерті.

Поліція вже заарештувала одного з продавців "жовтої пудри".

Нагадаємо, на початку минулого року в Європі почав поширюватися героїн, заражений сибірською виразкою. Щонайменше 8 наркоманів тоді померли.

Тим часом нещодавно ученим вдалося створити першу вакцину від наркозалежності.

Дослідники змогли викликати в піддослідних мишей тривалий імунітет проти кокаїну, завдяки всього одному щепленню, яке містить у собі звичайний вірус застуди і частинку, схожу на кокаїн. Ця вакцина провокує імунну відповідь в організмі, відразу реагуючи на молекули кокаїну ще до того, як наркотик досягає мозку. Це допомагає запобігти виникненню гіперактивності і організм буквально сприймає кокаїн, як шкідливий вірус. Ефект діє, щонайменше, тринадцять тижнів.

Читайте також:

У країнах СНД через героїн вмирає 50 тисяч людей щороку

В Чехії легалізували наркотики

В адміністрації Януковича розповіли, де найлегше купити наркотики

У Гамбії затримали партію кокаїну вартістю в 2 річних доходи країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: