У Бельгії затримали людей з Аль-Каїди (відео)

У Бельгії арештували 14 осіб, яких підозрюють у причетності до терористичної організації "Аль-Каїда".

За словами офіційних осіб, серед затриманих - людина, яка, як вважають, збиралася підірвати себе під час нападу. Генеральний прокурор Бельгії заявив, що поліції не відомо, що повинне було стати об'єктом нападу підривника-смертника. Арешти були проведені незадовго до відкриття в Брюсселі 11 грудня дводенного саміту лідерів країн ЄС.

У бельгійській прокуратурі зазначають, що це могла бути операція в Пакистані або Афганістані, "проте не можна виключити, що напад міг бути здійснений у Бельгії або в іншій європейській країні".

За заявою генерального прокурора, який посилається на вислови слідчих, людина, підозрювана в плануванні нападу, "отримала зелене світло на виконання операції, в ході якої він повинен був загинути" і "попрощався зі своїми близькими, оскільки хотів відправитися в рай з чистою совістю".

"В світлі цієї інформації, а також того факту, що в Брюсселі відкривається саміт ЄС, у нас просто не було іншого виходу, окрім як втрутитися і затримати підозрюваних", - сказав генпрокурор.

У операціях із затримання підозрюваних брали участь більше 240 поліцейських. Рейди були проведені за 16 адресами в Брюсселі і одному в Льєжі на сході країни, повідомили офіційні особи.

ВідеоУ Бельгії спіймали терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: