Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Берліні близько двох тисяч радикалів закидали поліцейських камінням

Також протестувальники використовували петарди та інші піротехнічні вироби. 

У Берліні демонстрація лівих радикалів у східному районі Фрідріхсхайн, яка відбувалася 9 липня, спричинила масові сутички.

Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на прес-службу поліції.

Як зазначено, приводом для акції стало розселення будинку за адресою Rigaer Straße 94, в якому жили ліві радикали і який використовувався ними для реалізації своїх проектів.

Усього на демонстрації зібралося близько 1800 (за іншими даними - понад 2000 осіб). Близько 650 поліцейських з різних федеральних земель були спрямовані на забезпечення порядку.

Протестувальники тримали в руках транспаранти із закликами захистити будинок і виступити "солідарно проти державного терору". Незабаром після початку демонстрації, за словами представника поліції, "почав панувати по-справжньому агресивний настрій". Із натовпу стали кидати в поліцейських пляшки і каміння. Також протестувальники використовували петарди та інші піротехнічні вироби. Мітингарі розбили вітрини прилеглих магазинів і пошкодили машини правоохоронців.

У поліції інформують, що серед співробітників правоохоронних органів є поранені, деякі учасники демонстрації затримані. Однак точна кількість потерпілих і затриманих поки не називають.

Нагадаємо, що у центрі Берліну під Рейхстагом помітили активістів із російськими прапорами та стягами кольорів георгіївської стрічки. Невідомі активісти закликають Євросоюз зняти санкції з Росії. На плакатах активісти звертаються за допомогою до німецького народу і просять посприяти зняттю санкцій з Російської Федерації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції