У Берліні фото клієнтів повій розміщуватимуть в Інтернеті

Влада одного з районів Берліну, де розташована вулиця "червоних ліхтарів", вирішила боротися з проституцією оригінальним способом.

Адміністрація району Темпельхоф-Шенеберг в Берліні запропонувала оригінальний спосіб боротьби з проституцією: місцева влада хоче фотографувати споживачів секс-послуг і розміщувати знімки в Інтернеті.

Зараз вивчається питання, "наскільки це законно", пише у четвер берлінська газета Tagesspiegel.

Берлінський уповноважений із захисту даних Олександр Дікс заявив, що лише нещодавно дізнався про проект і поки що не знайомий з його подробицями. Поки йому здається, що вживати таких заходів неприпустимо.

Вулиця Курфюрштенштрассе в Берліні давно перетворилася на кубло повій, в основному зі Східної Європи, і місцева влада нічого не може з цим вдіяти.Тим більше, що проституція в Німеччині - "це не злочин", вже багато років тому вона "була визнана професією". Але, на думку журналістів, якщо стане менше клієнтів, проблема може вирішитися сама собою.

До речі, у Чехії практикується фотографування машин, до яких сідають повії. Потім поліція розміщує знімки із заретушованими обличчями і номерами автомобілів в Інтернеті.

Читайте також:

Розмах проституції в сучасних Помпеях повернув місто в античні часи

У Франції почалася кампанія з відродження борделів

Швейцарських водіїв забезпечать кабінками для сексу

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: