У Берліні на посольстві Саудівської Аравії висвітили напис "Банк 9/11"

В США готуються до жалобних церемоній.

Активісти-художники радикальної групи PixelHELPER намагаються звинуватити Саудівську Аравіїю у фінансуванні міжнародного тероризму. Тож до 15-річниці подій 11 вересня вони вночі організували підсвічування з написом "Банк 9/11" на будівлі посольства Саудівської Аравії в Берліні, повідомляється в прес-релізі PixelHELPER.

Напис супроводжувала картинка двох веж-близнюків з шаблею, яка традиційно зображена на прапорі королівства.

PixelHELPER не в перший раз звинувачує Саудівську Аравію у фінансуванні міжнародного тероризму. У травні поточного року художники вже організували підсвічування з написом "Банк Даіши" (Даіши, ІГ - терористичне угрупування "Ісламська держава") на будівлі дипмісії.

Нагадаємо, що сьогодні у США у зв'язку з роковинами трагедії пройдуть жалобні церемонії. Мільйони американців зберуться на траурних заходах, щоб вшанувати пам'ять 3 тис. осіб, які загинули рівно 15 років тому.

Головна церемонія пройде в Нью-Йорку на місці, де стояли хмарочоси Всесвітнього торгового центру. Вона розпочнеться о 08.46 ранку (за місцевим часом) - в момент, коли перший з двох захоплених терористами літаків врізався в одну з веж-близнюків. Традиційно тут під удари метронома зачитуються імена всіх загиблих.

У той же момент зазвучить встановлений в каплиці святого Павла Дзвін надії, подарований Нью-Йорку жителями Лондона в 2002 році. Одночасно будуть лунати дзвони розташованої поблизу місця теракту церкви святої Трійці.

О 13.00 (за місцевим часом) почнеться церемонія в музеї пожежної служби Нью-Йорка. Вона буде присвячена пам'яті пожежних, які загинули, рятуючи людей після вибухів.

Увечері небо над Нью-Йорком висвітлять промені 88 гігантських прожекторів, які будуть повторювати контури хмарочосів, що впали.

Залиште свій коментар

Наступна публікація