Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція перевіряє інформацію про загибель українця в Берліні

Чоловік прожив у Берліні майже 15 років.

Однією з жертв теракту в Берліні може бути українець. Його імені не розголошують, поки не буде проведена експертиза ДНК, йдеться в ТСН.12.00.

На жаль, зараз є велика вірогідність, що виходець з України міг стати жертвою теракту. Ідеться про чоловіка, який прожив у Берліні вже близько 15 років. За непідтвердженою інформацією на ярмарку він був із жінкою, громадянкою Німеччини. 

У чоловіка в Берліні є близькі родичі, проте, очевидно опізнати тіло неможливо. Наразі проводять аналіз ДНК і його результати очікують найближчими годинами. Хоча спочатку повідомлять родичів.

Ще можна сподіватися на диво і на те, що ці припущення виявляться помилкою. 

Тим часом, президент Німеччини просто зараз особисто відвідує травмованих від теракту в берлінській лікарні. Говорять про 45 травмованих, 14 із них у критичному стані.

Нагадаємо, вчора ввечері відповідальність за теракт взяла на себе Ісламська держава. Єдиного підозрюваного, затриманого вночі після теракту пакистанця відпустили, коли з'ясували, що він не причетний. Тобто нападник, на чиїй совісті 12 життів і десятки поранених, досі на свободі.

Відео У Берліні під час теракту міг загинути українець

Залиште свій коментар

Вибір редакції