У Білому домі готують указ про покарання іноземців, які втручаються в американські вибори – WP

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президенту США дозволять накладати санкції як на фізичних осіб, так і на уряди держав.

У Білому домі готують новий указ, який дозволить президенту США Дональду Трампу накладати санкції на країни та окремі особи, які намагатимуться втручатись в американські вибори.

Копія відповідного документа є в розпорядженні видання The Washington Post.

Зазначається, що цей указ стане для адміністрації Трампа відповіддю на критику його зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним 16 липня в Гельсінкі, коли він публічно підтримав заяви Росії про невтручання у вибори в США.

Один із чиновників Білого дому зазначив, що наразі цей документ є лише проектом і в нього можуть бути внесені зміни. Він передбачає санкції за будь-які способи втручання у вибори, зокрема за "поширення дезінформації в Інтернеті".

Також указ дозволить Трампу накладати санкції на "10 із 30 найбільших компаній" країни, яка втрутилась в американські вибори.

Нагадаємо, що раніше Держдепартамент США оголосив про введення санкцій проти РФ з 22 серпня через бойове застосування хімічної речовини "Новачок" у Великобританії. Законодавство США вимагає від президента рішучих дій проти країни, яка використовувала хімічну або біологічну зброю.

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Росії

Зробили це через отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії. Санкції почнуть діяти за два тижні, вони обмежать постачання до Росії тих американських товарів, що можна використовувати і з військовою метою.

США запроваджують нові санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції