У Білому домі назвали віросповідання Барака Обами

Представник Білого дому заявив, що Барак Обама не мусульманин, як вважають 18% американців.

Президент США Барак Обама є за віросповіданням християнином і щодня молиться. З такою заявою виступив перед журналістами офіційний представник Білого дому Біл Бертон. Йому довелося прокоментувати дані нового опитування, згідно з яким 18% американців вважають Обаму мусульманином.

"Президент, безумовно, за віросповіданням є християнином. Він молиться щодня", - сказав Бертон. При цьому він зауважив, що більшість населення турбує не релігійна приналежність голови адміністрації, а стан американської економіки і війни в Іраку і Афганістані.

Тим часом, згідно з опитуванням, 43% американців взагалі не знають, яку релігію сповідує президент.

Дід і батько Обами сповідували іслам. Сам Обама більшу частину дитинства провів в Індонезії. Зараз він виступає за більш відкритий політичний діалог США з близькосхідними державами. Хтось у зв'язку з цим згадує, що повне ім'я президента - Барак Хусейн Обама.

Додатковий інтерес до цієї теми виник у зв'язку з недавніми висловлюваннями голови адміністрації в підтримку ідеї будівництва мечеті на місці зруйнованого в 2001 році Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

"Як громадянин і як президент я вважаю, що мусульмани мають таке ж право здійснювати свої релігійні обряди, як і всі інші громадяни країни, - заявив президент у Білому домі, куди були запрошені представники мусульманської общини США, а також посли низки країн для участі в церемонії іфтара - вечірньої трапези під час посту рамадан.

Читайте також:

Кожен п'ятий американець вважає Обаму мусульманином

Обама пішов у відпустку разом з сім'єю і радником по боротьбі з тероризмом

Мільйон доларів обіцяно тому, хто пробіжить голяка перед Обамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: