У Білому домі назвали віросповідання Барака Обами

Представник Білого дому заявив, що Барак Обама не мусульманин, як вважають 18% американців.

Президент США Барак Обама є за віросповіданням християнином і щодня молиться. З такою заявою виступив перед журналістами офіційний представник Білого дому Біл Бертон. Йому довелося прокоментувати дані нового опитування, згідно з яким 18% американців вважають Обаму мусульманином.

"Президент, безумовно, за віросповіданням є християнином. Він молиться щодня", - сказав Бертон. При цьому він зауважив, що більшість населення турбує не релігійна приналежність голови адміністрації, а стан американської економіки і війни в Іраку і Афганістані.

Тим часом, згідно з опитуванням, 43% американців взагалі не знають, яку релігію сповідує президент.

Дід і батько Обами сповідували іслам. Сам Обама більшу частину дитинства провів в Індонезії. Зараз він виступає за більш відкритий політичний діалог США з близькосхідними державами. Хтось у зв'язку з цим згадує, що повне ім'я президента - Барак Хусейн Обама.

Додатковий інтерес до цієї теми виник у зв'язку з недавніми висловлюваннями голови адміністрації в підтримку ідеї будівництва мечеті на місці зруйнованого в 2001 році Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

"Як громадянин і як президент я вважаю, що мусульмани мають таке ж право здійснювати свої релігійні обряди, як і всі інші громадяни країни, - заявив президент у Білому домі, куди були запрошені представники мусульманської общини США, а також посли низки країн для участі в церемонії іфтара - вечірньої трапези під час посту рамадан.

Читайте також:

Кожен п'ятий американець вважає Обаму мусульманином

Обама пішов у відпустку разом з сім'єю і радником по боротьбі з тероризмом

Мільйон доларів обіцяно тому, хто пробіжить голяка перед Обамою

ВідеоКожен п'ятий американець вважає Обаму мусульманином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: