У Білому домі переконують, що під час зустрічі із Лавровим Трамп сам заговорив про Україну

Американський лідер висловив прихильність щодо подальшої участі своєї адміністрації в урегулюванні конфлікту в Україні. 

Президент США Дональд Трамп під час зустріч з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим сам порушив українську тему та підкреслив намір Сполучених Штатів залишатися в процесі врегулювання ситуації в Україні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, - інформує Укрінформ.

"Президент порушив питання України та висловив прихильність подальшої участі своєї адміністрації в урегулюванні конфлікту, а також акцентував на відповідальності Росії за повну імплементацію Мінських угод", - наголошується в документі американської адміністрації.

Зустріч Трампа і Лаврова на продовження переговорів російського міністра і глави Держдепартаменту США Рекса Тіллерсона минулого місяця в Москві. Сторони обговорили і сирійське питання.

"Президент Трамп підкреслив необхідність працювати разом, щоб покласти край конфлікту в Сирії, зокрема, наголосивши на необхідності Росії стримати режим Асада, Іран та ставлеників Ірану", - зазначили в Білому домі. Водночас наголошується, що Трамп вкотре "підкреслив своє бажання побудувати кращі відносини між Сполученими Штатами і Росією".

Зокрема, президент США порушив питання щодо "можливості більш широкого співробітництва на у розв'язанні конфліктів на Близькому Сході та в інших місцях".

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і глава Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон провели телефонну розмову.

Головною темою розмови була ситуація в Сирії в світлі мирних переговорів в Казахстані, які пройшли 3-4 травня.

Фотогалерея Емоції першої зустрічі Тіллерсона з Лавровим у фото (6 фото)

ВідеоПід час візиту до США Лавров обговорив із Трампом українське питання

Залиште свій коментар