Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білому домі визначилися із главою Пентагону

Кандидатуру Марка Еспера спершу розгляне профільний комітет Сенату.

Президент США Дональд Трамп офіційно висунув кандидатуру Марка Еспера на посаду міністра оборони Сполучених Штатів.

Про це сповістили у Білому домі.

Повідомляється, що кандидатуру Марка Еспера має розглянути профільний комітет Сенату, потім відбудеться загальне голосування у верхній палаті американського Конгресу. І вже після процедури присяги затверджений кандидат офіційно набуде свої повноваження.

Зазначимо, що Марк Еспер від 2000-х років працював на провідних посадах в керівництві країни. Зокрема, обіймав посаду директора з питань національної безпеки в Сенаті США, працював на посаді міністра сухопутних сил, а влітку 2019 його призначили в. о. очільника Пентагону.

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що міністр оборони США Джеймс Меттіс вийде на пенсію наприкінці лютого. Трамп відзначив "величезний прогрес", який був досягнутий під час перебування Меттіса на посаді очільника Пентагону і подякував йому за службу. 

Утім, Джеймс Меттіс у грудні повідомив про рішення подати у відставку через розбіжності з ключових питань з президентом США Дональдом Трампом. Відтоді відомство залишається без затвердженого на посаді міністра оборони. 

Після звільнення Меттіса Дональд Трамп призначив виконувачем обов'язки голови Пентагону Патріка Шанахана і в травні висунув його кандидатом на посаду глави відомства, однак Шанахан відмовився від запропонованої посади. Тоді президент США пояснив тим, що в.о. глави Пентагону "хоче більше часу присвячувати родині". 

Відео Міністр оборони США Джим Меттіс прибув до Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції