У Білому домі є люди, які прагнуть усунути Трампа - екс-директор із комунікацій

Президент не є представником політичного істеблішменту, - заявив Скарамуччі.

Екс-директор з комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі, який покинув посаду через 10 днів після призначення, дав перше інтерв'ю після звільнення.

У розмові з ABC News він заявив, що в Білому домі є люди, які прагнуть позбутися від Дональда Трампа, передає російська служба ВВС.

"Що зараз відбувається у Вашингтоні: президент не є представником політичного істеблішменту, тому з якоїсь причини люди прийняли рішення, що хочуть позбутися від нього", - сказав Скарамуччі.

Також, за його словами, є люди, які "не обов'язково сприяють інтересам президента чи його порядку денному". Журналіст попросив екс-голову прес-служби Трампа назвати конкретні імена.

 

Проте, за словами Скарамуччі, він вже "назвав кілька імен", після чого в Білому домі відбулися стратегічні перестановки. Скарамуччі додав, що Трампу необхідно залучити до роботи "більше лоялістів", щоб продовжувати працювати за своїм порядком денним.

Фотогалерея Тримався десять днів: директор з комунікацій Білого дому подав у відставку (6 фото)

Нагадаємо, що Скарамуччі відомий передусім своїми публічними заявами про "любов" до президента та погрозами звільнити весь підпорядкований йому персонал Білого дому з метою припинення витоків інформації в ЗМІ, чого так домагався сам Трамп. Ще до його офіційного призначення на посаду директора з питань комунікацій 21 липня речник Білого дому Шон Спайсер висловив незадоволення цим рішенням президента та подав у відставку. Крім того, минулого тижня, після звинувачень Скарамуччі на адресу глави апарату Білого дому Рейнса Прібуса у причетності до інформаційних витоків, Трамп призначив керувати кадрами Джона Келлі, який перед цим був міністром з питань внутрішньої безпеки США.

Залиште свій коментар