У Білому домі запропонували Палестині утворити конфедерацію з Йорданією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Палестині готові підтримати таку ідею за однієї умови.

В адміністрації президента США Дональда Трампа запропонували керівництву Палестини утворити конфедерацію з Йорданією.

Про це розповів лідер Палестини Махмуд Аббас 2 вересня під час зустрічі з опозиційними депутатами ізраїльського парламенту, передає телеканал Al Mayadeen.

За його словами, незважаючи на погіршення стосунків через визнання Трампом Єрусалима столицею Ізраїлю та відкриття там посольства США, контакти між палестинськими та американськими спецслужбами все одно існують.

Аббас зазначив, що Палестина готова мирно вирішити конфлікт з Ізраїлем шляхом утворення конфедерації з Йорданією, однак за однієї умови – Ізраїль також має стати частиною цієї конфедерації.

У самій Йорданії цю ідею не схвалюють. "Створення конфедерації - це питання, яке ми не згодні обговорювати. Наша позиція залишилася незмінною – конфлікт має вирішитися угодою двох держав та Палестина має бути утворена в кордонах 1967 року", - заявила речниця йорданського МЗС.

Нагадаємо, раніше Палестина була частиною країни Трансйорданії, однак після війни 1967 роки Ізраїль захопив палестинські території та встановив там власні органи управління, зокрема на західному березі річки Йордан та секторі Гази. Наразі Палестина є частково визнаною державою, однак майже не має власних підконтрольних територій.

ВідеоВідкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

Увесь світ стежить за подіями в Секторі Гази. Це найкривавіші дні в історії регіону за останні чотири роки. Заворушення розпочалися у відповідь на відкриття американського посольства в Єрусалимі і погрожують перерости в повномасштабний конфлікт.

Відкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції