У Білому домі зібралися на екстрене засідання через загрозу з боку КНДР

У засіданні бере участь керівництво Державного департаменту та Міністерства оборони США.

Представники офісу нацбезпеки адміністрації Трампа, військові та дипломатичні чиновники зібралися на екстрену зустріч, щоб обговорити подальші варіанти розвитку подій, якщо США визначать, що Північна Корея провела випробування міжконтинентальної балістичної ракети.

Про це інформує Укрінформ із посиланням на CNN.

Експерти зараз переглядають всі розвідувальні дані, зібрані американськими супутниками, літаками та іншими системами, для того, щоб з'ясувати, чи відповідає дійсності заява уряду КНДР про те, що вони здійснили запуск міжконтинентальної ракети.

У засіданні бере участь керівництво Державного департаменту та Міністерства оборони США.

Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР

 

Якщо буде підтверджено запуск міжконтинентальної балістичної ракети, президент Дональд Трамп має намір затвердити відповідь. Це може включати відправку в регіон додаткових сил США, у тому числі кораблів, літаків, особового складу для збільшення військової присутності.

Розглядаються варіанти реагування по лінії дипломатії, включаючи посилення санкцій.

ВідеоПівнічна Корея здійснила черговий запуск ракети, яка впала у Японському морі

Пентагон може привести сили протиракетної оборони в регіоні у стан повної боєготовності, у тому числі в західній частині Тихого океану, Японії та Південній Кореї, а також на Алясці.

Нагадаємо, у вівторок, 4 липня, КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нанести удар "у будь-якій точці світу". За випробуванням стежив лідер держави Кім Чен Ин, передає Reuters.

Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км й летіла до цілі 39 хвилин. Ракета впала у Японському морі. 

На нього відреагував президент США Дональд Трамп, який висловив надію, що, зокрема, Китай посприяє закінченню "цього нонсенсу назавжди і для всіх".

"КНДР тільки що запустила чергову ракету. Цьому хлопцю є чим зайнятися в житті?", — написав також Трамп у Twitter про лідера КНДР. 

Залиште свій коментар